Previous slide
Next slide

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy budują swoje własne biznesy w oparciu o model biznesu sieciowego. Spotkasz wśród nas: uczniów, studentów, osoby pracujące i emerytów. Do naszego zespołu dołączają przedstawiciele różnorodnych zawodów: nauczyciele, urzędnicy, biznesmeni i osoby poszukujące dodatkowego dochodu. W naszym Klubie Biznesowym pokazujemy mechanizmy i narzędzia, dzięki którym możesz realizować własne cele, mieć czas i pieniądze, a przy tym czerpać satysfakcję zawodową rozwijając siebie i innych. Dajemy gotowy i sprawdzony SYSTEM działania, który jest systematycznie udoskonalany i prosty w powielaniu.

NASZA MISJA

Misją naszego zespołu jest odkrywanie potencjału naszych Partnerów oraz wspieranie ich w osiągnięciu wolności finansowej i dążeniu do lepszego stylu życia.

NASZE WARTOŚCI

We współpracy cenimy sobie wartości takie jak szczerość, uczciwość, zaangażowanie, pracowitość i gotowość do pomocy innym. Tworzymy trwałe relacje oparte na zaufaniu. Naszych Partnerów Biznesowych traktujemy z szacunkiem i dotrzymujemy obietnic oraz zobowiązań. Pomagają nam w tym przejrzyste i zrozumiałe zasady. Pracujemy z tymi, którzy chcą pracować i udoskonalać siebie. Tworzymy środowisko zachęcające do rozwoju. Szanujemy indywidualizm, ale wierzymy, że razem możemy osiągnąć więcej.

FILMY

Odtwórz wideo
PBC Polska - Meeting
Odtwórz wideo
Prouvé - III Rok Działalności
Odtwórz wideo
Prouvé - II rocznica
Odtwórz wideo
Prouvé - I rocznica