Wojciech Paciorek

Z biznesem sieciowym pierwszy raz spotkałem się będąc studentem II-go roku Politechniki Wrocławskiej. Początkowo nie byłem entuzjastą tego modelu. Wręcz przeciwnie. Miałem jasno określoną ścieżkę mojego zawodowego rozwoju. Planowałem zostać inżynierem i mieć poważną, szanowaną pracę i nie chciałem „sprzedawać kosmetyków”.

Obecnie mam 34 lata i od 11 lat marketing sieciowy jest moim głównym źródłem dochodu. Jak to się stało? To zasługa mojego serdecznego przyjaciela Macieja, który wytrwale, przez kilka tygodni zapraszał mnie na spotkanie, podczas którego poznałem ludzi, zajmujących się profesjonalnie biznesem MLM.

Kwadrant przepływu pieniędzy, który wtedy poznałem pokazał mi zupełnie inną perspektywę zarabiania pieniędzy. Stopniowo zauważałem coraz więcej zalet, aż w końcu zaczęło do mnie docierać, że pod tymi prostymi produktami kryje się jeden z najinteligentniejszych modeli biznesowych jaki spotkałem.

Możliwość bycia własnym szefem, elastyczne godziny pracy, które mogłem pogodzić ze studiami, a także możliwość generowania dochodu, który rósł z miesiąca na miesiąc, inwestując podobną ilość godzin w każdym z nich powodowały, że podjąłem decyzję o zostaniu profesjonalnym networkerem.

Dzięki biznesowi sieciowemu, poznałem wielu wspaniałych ludzi i zwiedziłem kilkanaście krajów. Mam możliwość spędzać czas z rodziną i prowadzić biznes, który daje prawdziwą zawodową satysfakcję. Dzisiaj z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że forma dochodu, jaką oferuje marketing sieciowy, pozwala na prawdziwą zmianę stylu życia i uzyskanie niezależności finansowej.

PBC to środowisko ludzi przedsiębiorczych, zainteresowanych nieustannym rozwojem i podnoszeniem swoich kompetencji, którzy chcą dzielić się zdobytą wiedzą i wspierać innych w osiągnięciu finansowej wolności.