Mikołaj Raś

Początkowo wybrałem ten model biznesu, ponieważ nie wymagał dużej inwestycji, żeby zacząć zarabiać. Dzisiaj, poza praktycznie zerową inwestycją widzę marketing sieciowy, jako system, w którym mam ogromne możliwości rozwoju osobistego, decydowania o tym kiedy i ile pracuje oraz możliwość pomagania moim Partnerom w zmianie swojego sposobu myślenia o zarabianiu pieniędzy.

Pochodzę z Bełchatowa i mam 25 lat. Na codzień pracuję jako przedstawiciel handlowy, jestem licencjonowanym trenerem piłki nożnej UEFA C oraz studiuje zaocznie Zarządzanie.

Za moje największe, dotychczasowe osiągnięcia uznaje kilka występów z Orłem na piersi w młodzieżowej Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Podjęcie decyzji o dołączeniu do tego biznesu spowodowało u mnie szereg zmian. Począwszy od poprawienia umiejętności związanych komunikacją, dzięki którym zostałem Przewodniczącym Samorządu Studenckiego, po zrozumienie, że nauka i zdobywanie wiedzy może realnie przekładać się na moje zarobki i wyglądać zupełnie inaczej, niż przedstawił mi to standardowy system edukacji.

Dziś wiem, że każdy, bez względu na wiek, czy wykształcenie, może zbudować własny i dochodowy biznes. Wszystko zależy od tego, kto nas otacza i czyich wskazówek słuchamy. Organizacja Prouve Business Club jest dla mnie wartościowym środowiskiem, w którym mam wsparcie i mogę rozwijać swój potencjał pod okiem ekspertów. Tutaj zrozumiałem, że rozwój osobisty wymaga praktycznych działań i wychodzenia ze swojej strefy komfortu, co nie jest łatwe, ale to co jest po drugiej stronie, warte jest każdego wysiłku.