Maciej Raś

Swoją karierę zawodową zaczynałem w wieku 20 lat od pracy na etacie. Szybko zrozumiałem, że pracując dla kogoś nigdy nie będę wstanie zrealizować swoich marzeń, dlatego w wieku 21 lat rozpocząłem swoją przygodę z przedsiębiorczością i zostałem sprzedawcą na samozatrudnieniu. Dzięki temu cennemu doświadczeniu zobaczyłem jak to jest być „kowalem własnego losu” i decydować o swoim czasie. 

Obecnie mieszkam w Bełchatowie i mam 34 lata. Jestem mężem i ojcem dwóch wspaniałych córek. O marketingu sieciowym dowiedziałem się 12 lat temu, podczas podróży autostopem z mojego rodzinnego miasta do Wrocławia. Po ciekawej rozmowie podczas tej podróży, otrzymałem propozycje przeczytania książki pod tytułem „45 sekundowa prezentacja, która odmieni Twoje życie” i w moim przypadku dokładnie tak się stało. 

Kiedy poznałem mechanizmy, z których korzysta ten biznes, byłem tak pod ekscytowany, że nie mogłem spać po nocach. Stwierdziłem, że muszę sprawdzić to, co jest napisane w tej książce i jeżeli okaże się to prawdą, to zaangażuję się w ten model na 100% i zostanę profesjonalistą. W ten sposób biznes sieciowy stał się moją pasją i stylem życia.

Uważam, że biznes sieciowy jest modelem kompletnym. Daje mi swobodę decydowania o tym kiedy, z kim i gdzie pracuję i ta wolność jest dla mnie najcenniejsza. Sam mogę również decydować o swoich zarobkach i dzięki temu sprawdzić, ile jestem wart na rynku pracy.

Moim największym sukcesem jest zbudowanie wraz z Partnerami organizacji liczącej 70 tysięcy osób w 13 krajach. Nie było by to możliwe, gdyby nie Prouvé Business Club, który powstał w celu promowania przedsiębiorczości wśród ludzi na całym świecie. Posiadamy swój własny system edukacji, dzięki któremu każdy może dowiedzieć się, jak zbudować własną firmę w o oparciu o ten model biznesowy. Jest to również świetne środowisko do podnoszenia swoich kompetencji, dzięki specjalnie przygotowanym kursom z rozwoju osobistego, przywództwa oraz komunikacji.