Krzysiek Eisenbeis

Biznes sieciowy poznałem w wieku 19 lat, gdy kończyłem liceum. Był to przełomowy moment w moim życiu. Zrozumiałem, że aby zrealizować swoje cele i dobrze zarabiać, muszę skupić się na szukaniu pieniędzy, a nie pracy. 

Na co dzień mieszkam w Gliwicach. Mam 26 lat i jestem Ambasadorem Marki Prouve, a oprócz tego od 3 lat, jako samozatrudniony, zajmuję się doradztwem ubezpieczeniowym dla osób indywidualnych oraz firm. 

Przed rozpoczęciem kariery zawodowej, moją pasją był (i nadal oczywiście jest) taniec, gdzie w swojej kategorii tanecznej zdobyłem 5 Mistrzostw Polski, oraz 3 i 5 miejsce na Mistrzostwach Świata. Taniec nauczył mnie konsekwencji i wytrwałości, co dziś owocuje i przekłada się na rezultaty w biznesie.

Biznes marketingu sieciowego w pozytywny sposób wpłynął na jakość mojego życia na każdej z jego płaszczyzn. Nauczył mnie lepiej komunikować się z ludźmi, dodał pewności siebie, nauczył organizacji pracy, a finalnie dał mi wolność i możliwość dzielenia się swoją wiedzą z innymi. Dziś mogę wybierać kiedy pracuje, z kim pracuje i bez pytania kogokolwiek o zgodę, zarabiać satysfakcjonujące mnie pieniądze.

E-commerce jest dziś trendem, który bez wątpliwości będzie się rozwijał. Wybieram marketing sieciowy, ponieważ bez ryzyka utraty kapitału daje możliwość skorzystania z dźwigni czasu, z której korzystają także biznesy tradycyjne. Jest według mnie najprostszą drogą do niezależności finansowej, ponieważ daje możliwość budowania dochodu pasywnego. 

Prouve Business Club jest dla mnie społecznością, która wspiera, edukuje i prowadzi mnie w mojej przygodzie z przedsiębiorczością.