Grażyna Wolna

Mieszkam i pracuję w małej miejscowości Prudnik na południu Polski. Z zawodu i wykształcenia jestem psychologiem i psychoterapeutą, sprawuję również funkcję biegłego sądowego w zakresie psychologii klinicznej. Pomimo tego, że od czterech lat pobieram emeryturę, nadal jestem czynna zawodowo. Od wielu lat jestem osobą samozatrudnioną  i dobrze poznałam smak bycia przedsiębiorcą. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną, matką Agnieszki, Łukasza i Pawła oraz babcią trojga wnucząt : Ewy, Krzysia i Adasia. Moją pasją jest zwiedzanie wraz z mężem świata i poznawanie innych kultur oraz ludzi. Z wiekiem coraz bardziej cenię sobie wolność i niezależność, a także relacje z bliskimi i przyjaznymi ludźmi.

Wiele lat temu rozpoczęłam swoją przygodę z marketingiem sieciowym i z każdym rokiem utwierdzałam się w przekonaniu, że jest to nie tylko współpraca ze wspaniałym zespołem liderów i partnerów, ale także mój styl życia. Dzięki biznesowi MLM dojrzałam inne możliwości zarabiania pieniędzy, nie tylko poprzez zamianę mojego cennego czasu na pieniądze. W pewnym wieku godzina życia zaczyna mieć już zupełnie inną wartość i rozumiejąc to, pragnę dla siebie oraz moich bliskich i partnerów w zespole osiągnąć niezależność finansową, by wolny czas móc wypełnić rozwojem osobistym oraz spełnianiem marzeń. 

Prouvé Business Club jest organizacją, na czele której są doświadczeni liderzy, chętni do współpracy i dzielenia się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Dzięki przynależeniu do zespołu tak wspaniałych ludzi możemy rozwijać się, uczyć sprawdzonych metod pracy oraz przekazywać tą wiedzę nowym partnerom w naszych zespołach. Jest to miejsce, gdzie każdy może uzyskać wsparcie, poczuć się częścią wspaniałego zespołu oraz zainspirować do konstruktywnych zmian w swoim życiu.