Dawid Rum

Biznes sieciowy poznałem w wieku 22 lat, gdy pracowałem na etacie jako elektryk na utrzymaniu ruchu. Mechanizmy, które tu poznałem i zrozumiałem odmieniły moje życie. 

Dzisiaj mam 33 lata, mieszkam w Kędzierzynie-Koźlu i jestem właścicielem firmy ElektroRumSerwis, która działa w sektorze elektrotechnicznym. Tradycyjne przedsiębiorstwo prowadzę od 6 lat. Początkowo byłem osobą samozatrudnioną, natomiast dzisiaj moja firma, to kilka ekip montażowych z rocznym obrotem ponad 2 mln zł. Projektujemy, montujemy, serwisujemy instalacje automatyki domowej i instalacji fotowoltaicznych.

Moje początki z przedsiębiorczością miały miejsce właśnie w marketingu sieciowym. Wiedza w postaci kwadrantu przepływu pieniędzy, mechanizmów biznesowych i psychologicznych, a także umiejętności, które zacząłem rozwijać od momentu, kiedy kilka lat temu pierwszy raz spotkałem się z tym biznesem, przekłada się dzisiaj na sukcesy w mojej firmie tradycyjnej. Czuje ogromną wdzięczność dla systemu MLM, bo dzięki niemu zacząłem swoją przygodę z biznesem i zmieniłem swoje życie. 

Dla mnie marketing sieciowy to przyszłość i bezpieczeństwo, dlatego mimo ogromnego sukcesu w tradycyjnej firmie, równolegle buduję biznes w o parciu o system MLM. Branża e-comerce rozwija się w niesamowitym tempie i nie można przejść obok tego obojętnie.

Prouve Business Club jest dla mnie źródłem wiedzy, motywacji i miejscem, w którym kształtuje swoją perspektywę na dalsze życie.