Agnieszka i Paweł Trocińscy

Pochodzimy z różnych części Polski, jednak od kilkunastu lat nasze życie związane jest z Wrocławiem. Biznes sieciowy jest dla nas jednym z filarów naszej działalności. Przedsiębiorstwa, które prowadzimy zajmują się między innymi szkoleniami językowymi, zagadnieniami menadżerskimi w IT, najmem nieruchomości oraz właśnie branżą MLM. 

Prywatnie jesteśmy rodzicami Ewy i Krzysia oraz pasjonatami podróży i rozwoju. Najbardziej cenimy sobie wolność i niezależność.

Wiele lat temu zdecydowaliśmy się zająć marketingiem sieciowym, ponieważ szukaliśmy możliwości generowania dodatkowego dochodu przy ograniczonej ilości wolnego czasu. Zyskaliśmy znacznie więcej niż przypuszczaliśmy. Dzięki wiedzy i doświadczeniu zdobytym w marketingu sieciowym ugruntowaliśmy swoją pozycję w biznesowo-inwestycyjnej części kwadrantu przepływu pieniędzy oraz usprawniliśmy zarządzanie finansami. 

Dodatkowo pozyskaliśmy umiejętności liderskie i przywódcze, które przydają nam się na co dzień we wszystkich aspektach naszego życia oraz pomagają w budowaniu zespołu opartego na wzajemnym zaufaniu i relacjach. 

Prouve Business Club jest organizacją stworzoną przez doświadczonych liderów, która wspiera swoich członków przez sprawdzone metody pracy i szkolenia dając nam możliwość ciągłego rozwoju oraz dzielenia się naszą wiedzą i inspirowania innych do życiowej zmiany.